atvise - Web HMI/SCADA

Lekkie i dynamiczne aplikacje webowe w automatyce przemysłowej.

Zadzwoń już dziś, aby uzyskać bezpłatną wycenę +48 504 644 674

Projektowanie i programowanie systemów SCADA dla automatyki w node.js

atvise rewolucjonizuje przyszłość systemów HMI/SCADA, wprowadzając na światowy rynek pierwsze HMI oparte wyłącznie na technologii internetowej. Ta technologia HMI rozszerza każde urządzenie lub produkt oprogramowania z wbudowanym serwerem internetowym o potężne HMI.

 
Dzięki natywnej technologii webowej, dane i wizualizacje są dostępne w każdym miejscu za pomocą każdej standardowej przeglądarki internetowej.
 
Z atvise masz z jednej strony serwer web-HMI, z drugiej strony możesz również uruchomić aplikację na różnych systemach docelowych (np. systemy PLC programming, urządzenia automatyki, przyrządy pomiarowe itp.) wraz z małym serwerem internetowym.
 
atvise jest:
  • niezależny od platformy,
  • niezależne od systemu operacyjnego,
  • niezależne od rozdzielczości,
  • zorientowane na grafikę wektorową.
 
Co czyni ten produkt tak wyjątkowym?
Proste i szybkie tworzenie aplikacji
Twórz swoje aplikacje HMI/SCADA łatwo i przyjaźnie dla użytkownika za pomocą darmowego narzędzia inżynieryjnego atvise builder. Nawet skomplikowane dynamizacje (wielokrotne) są możliwe – nawet bez znajomości webowych i programistycznych. Nawiasem mówiąc, atvise builder jest kompatybilny ze wszystkimi produktami atvise.
 
Otwórz dowolną standardową przeglądarkę internetową i wizualizuj.
Używaj swojego HMI – wszędzie i na każdym urządzeniu: wszystko, czego potrzebujesz, to czysta przeglądarka internetowa, bez wtyczek – bez dodatkowych instalacji – bez lokalnej instalacji.
 
Zalety: mniej komponentów, mniej interfejsów, szybsza implementacja, niższe koszty przy lepszych wynikach niż kiedykolwiek wcześniej.
Korzystaj z webHMI w dowolnym miejscu – bez instalacji oprogramowania zależnego od producenta.
I co najlepsze: każda standardowa przeglądarka internetowa w zupełności wystarczy i jest zawsze pod ręką. Jest to szczególnie przydatne, gdy instalacje klientów na miejscu są zakazane lub niemożliwe, a także związane z uciążliwymi dodatkowymi instalacjami i pracami konserwacyjnymi!
 
Maksymalna wolność dzięki otwartym standardom
atvise gwarantuje przestrzeganie oficjalnych wytycznych i otwartych standardów webowych. To zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i wolność w tworzeniu własnych HMI oraz pełną niezależność od specyficznych formatów producentów. Wszystko, na co pozwala przeglądarka, można wykorzystać!
 
Odłącz się od niepotrzebnych komponentów, interfejsów i wysiłków!
Uczyń sobie wygodę: technologia atvise wtapia się niemal wszędzie bez szwu. Nawet najmniejsze urządzenia stają się żywymi HMI, dostarczającymi obrazy o bardzo dobrej i kontrolowanej jakości.
 
Zawsze ostre obrazy dzięki wysokiej klasy grafice wektorowej
atvise używa do wizualizacji Twoich urządzeń, części czy instalacji skalowalnych grafik wektorowych (SVG). Ten standard webowy został określony przez W3C (World Wide Web Consortium) i jest niezależny od rozdzielczości. Powiększaj lub zmniejszaj wyświetlanie wedle życzenia – obrazy nigdy nie będą „pikselowe”, zawsze pozostaną krystalicznie ostre! SVG umożliwia szeroki wybór opcji prezentacji, takich jak gradienty, przezroczystość i wiele innych. Nadają się również do prezentacji grafik dynamicznych i interaktywnych dla użytkowników. Dzięki kompresji danych redukowana jest potrzebna przepustowość.
 
Skalowalne grafiki wektorowe…
  •  są niezależne od rozdzielczości,
  • dostarczają ostre obrazy na każdym poziomie powiększenia.

Dlaczego Właśnie Baltecon Tarnów!

Pragniemy doświadczać satysfakcji poprzez współpracę z innowacyjnymi twórcami.

Konkurencyjne ceny

Serwis 7/24h

Wykwalifikowani Experci

Kluczowe aspekty bezpieczeństwa aplikacji webowych

Dzięki dużej społeczności wspierającej tę webową technologię cieszy się ona wysokim poziomem bezpieczeństwa, która jest ciągle dostosowywana do najnowszych standardów. Oznacza to, że aplikacje atvise® opierają się na niezawodnym i bezpiecznym interfejsie do wymiany danych.

Mniejszy wysiłek instalacyjny:

Przeglądarka internetowa jest dostępna na prawie każdym urządzeniu. I to wszystko, czego potrzebuje atvise® do wizualizacji. Umożliwia to łatwe wdrożenie oraz aktualizacje aplikacji.
Wysoka moc:

Obiekty graficzne atvise® są realizowane jako grafika wektorowa. Grafiki wektorowe można skalować bez utraty jakości i gwarantują wydajną wizualizację danych, zarówno na prostych wyświetlaczach, jak i pełnowymiarowych stanowiskach kontrolnych.
Inwestycja na przyszłość:

Nawet 20-letnie strony internetowe są dzisiaj poprawnie wyświetlane. Zapewniają to duże korporacje w ramach Konsorcjum World Wide Web, które będą to wspierać także w przyszłości.
Responsywne projektowanie:

Technologie internetowe umożliwiają dynamiczne dostosowanie wizualizacji danych do różnych urządzeń końcowych. Możesz zdecydować, jak chcesz wizualizować dane na różnych typach urządzeń. Oczywiście, responsywne projektowanie jest także częścią atvise®.
Bezpieczeństwo:

Wspierane przez szeroką społeczność, technologie internetowe charakteryzują się wysokim poziomem bezpieczeństwa, który jest systematycznie aktualizowany do najnowszych standardów. Dzięki temu, aplikacje atvise® bazują na solidnym i bezpiecznym interfejsie do wymiany danych.

Lokalizacja

Czerwona 7
33-101 Tarnów

Godziny pracy

07:00 – 15:00 
Poniedziałek – Piątek

Kontakt

+48 504 644 674 
office@baltecon.com

Skontaktuj się z nami.

Jeśteśmy tu żeby Ci pomóc!